Delikli Folyo Baskı One Way Vision Nasıldır Nerede Kullanılır?

İç mekândan bakıldığından dışarıyı gösteren, dışarıdan bakıldığında ise reklamı gösteren bir özelliği olan delikli folyo baksı, diğer adıyla one way vision en etkili basılı pazarlama araçlarından biridir. Delikli folyo baskı uygulamalarını caddelerdeki dükkanlardan, otobüslere ve şirket araçlarına kadar her yerde görmekteyiz. Günümüzde çok uygun maliyetlerle uygulanabilen bu tanıtım aracını küçük ve orta ölçekli şirketler ve yeni kurulan firmalar bile rahatlıkla kullanabilirler. Peki bu tek taraflı görüş sağlayan delikli folyo cam giydirme reklamı nasıl çalışır?

Delikli Folyo Tek Taraflı Görüntüyü Nasıl Sağlar?

İçini gösteren cam grafik ürünleri sadece tek taraflı olarak basılır. Bununla birlikte diğer basılı pazarlama ürünlerinin aksine, baskı uygulanacak yüzeyin yarısı boş kalacak şekilde basım noktalar halinde uygulanır. Bu yüzden One Way Vision baskı ürünleri trasnparan yani yarı şeffaf özelliklidir. İnsan gözü ışığa karşı refleks gösterir. Baskı uygulanan bölümde gözlerimiz sadece renklendirilmiş alanlara odaklanır ve görüntüyü tamamlar. Böylelikle baskı uygulanmamış noktaları ve delikleri otomatik olarak görmezden gelir. Bu da dışarıdan içeri bakanların cam yüzeydeki baskılı reklamı görmeleri ve içeriyi görmemeleri anlamına gelir.

Peki Neden İki Taraflı Olarak Geçirgen Değildir?

Baskı uygulanan cam yüzeyin arka tarafından bakılınca siyah veya gümüş rengi olacak şekilde tek bir renk bariz durumdadır. Bu yüzey baskı uygulanmamış bölümlerin ışığı emerek tamamen temiz bir görünümde olmasını sağlar. Bu arka taraftan bakıldığında gözümüz, baskı uygulanmamış boşluklardan geçen ışığa odaklanarak dışarıyı görmemizi sağlar. Yani bu sefer de gözümüz, siyah ve renksiz alanları görmezden gelerek dışarıdaki görüntüyü algılamamıza olanak verir.

Grafik Tasarımı Sadece Pencerelerde Mi Kullanabilirim?

Dışarıyı gösteren One Way Vision veya Delikli Folyo baskıları mağaza vitrini veya şirket ofis camları, otobüs ve araç camları gibi hemen her pencere ve cam yüzeyde kullanılabilir.

Bu reklam ürünü, uzak mesafelerden bile çok rahatlıkla fark edilebilir ve dikkat çeker olma özelliğinin yanı sıra, güneşten gelen UV ışınları, sıcaklık ve göz kamaştırıcı ışığı da önlemektedir. Yani direk olarak güneş ışığı alan mağaza ve iş yerleri için çok kullanışlı ürünlerdir. Ayrıca dükkanın önünden gelip geçenlere karşı da iç mekanın mahremiyetini sağlama da etkili bir araçtır.

Pek çok sektörde, one way vision delikli folyo baskı ürünleri şirket araçlarının yan ve arka camlarında kullanılmaktadır. Araç giydirme konusunda en doğru tercih olan bu ürünler, aracın içindeki şoför ve yolcuların dışarıyı görmelerine imkan sağlarken, dışarıdaki herkesin grafik baskı reklamınızı etkili bir şekilde izlemenize imkan verir.

One Way Vision Delikli Folyo Baskı Fiyatları

delikli folyo baskıÇok etkili bir reklam aracı olan one way vision baskılı delikli folyo fiyatları gelişen dijital baskı teknolojileriyle birlikte uygun maliyetlerde her firmanın kullanabileceği tanıtım ürünleri haline gelmiştir. Matbaa Sayfası olarak şirketimizin üretim bölümünde en son model matbaa ve baskı makineleri ile sadece yüksek kaliteli malzemeler kullanırız. Kendinden yapışkanlı delikli folyo ürünlerinin iç ve dış mekanlarda hava şartlarına dayanıklı, uzun ömürlü ve kolay kullanılabilir olmasına çok önem vermekteyiz.

Matbaasayfasi.com olarak 23 yıllık tecrübeyle her sektörden birçok firmaya hizmet verdik. Geniş ürün portföyümüz içerisinde bulunan, çok çeşitli ebat ve ölçülerde hazırlanabilen delikli folyo ürünlerinde en uygun fiyatlarla size hizmet vermek için daima hazırız.

Delikli folyo grafik baskı talepleriniz için ayrıntılı bilgi almak ve fiyat teklifi istemek için hemen bize ulaşın. Uzman ekibimiz size en kaliteli ürünü en uygun fiyatlarla sunmak için en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Tel: +90 216 577 00 77

Email: [email protected]

Etkili Tanıtım İpuçları:

Fuarlarda Etkili Tanıtım Yapmanın 7 Yolu

Paylaşmak Güzeldir :)

Yorum yapın