Hakkımızda

Firmalar; yeni müşterilere ulaşmak, ürün ve hizmet satışlarını artırıp daha fazla kazanmak için tanıtım faaliyetlerine ihtiyaç duyarlar. Tanıtım faaliyetleri içerisinde ise bilinen en eski ve köklü yöntemin matbaa ürünleri olduğunu söyleyebiliriz. Matbaanın ilk icat edildiği zamanlarda gazete reklamları ve el ilanları yayınlayarak yürütülen reklam ve tanıtım çalışmaları, günümüzde teknolojinin de gelişmesiyle birlikte çok çeşitlilik gösteren ürünlere dönüşmüştür.

Kurumsal kimlik başlığı altında sayılabilecek kartvizit, antetli kağıt ve zarf baskı gibi ürünlerden, ürün tanıtımı için sıkça kullanılan katalog, broşür ve insert gibi dijital baskı uygulaması gerektiren ürünlere kadar onlarca farklı çeşitte matbaa ürünlerinden bahsedebiliriz. Özellikle açık hava reklamcılığı için kullanılan cephe giydirme, promosyon ürünleri, araç giydirme, tanıtım standı, branda ve afiş baskısı gibi ürünler matbaa ve baskı işlerinin başlıca örneklerindendir.

Ofset Matbaa ve Dijital Baskı Fiyatları

Son teknoloji ile donatılan modern matbaa makineleri sayesinde birim maliyetler düşmüş, çok daha hızlı ve kaliteli tanıtım ürünleri üretmek mümkün hale gelmiştir. Bununla birlikte rekabet ve ham madde fiyatlarındaki yükseliş gibi nedenlerle firmaların reklam ve tanıtım için ayırdıkları bütçeler de ciddi boyutlara ulaşmaktadır.

Tam da bu noktada devreye Matbaa Sayfası olarak biz giriyoruz. Sektördeki 22 yıllık tecrübemizle müşterilerimize, reklam ve tanıtım faaliyetleri için ihtiyaç duydukları kurumsal kimlik ve promosyon ürünlerini en hızlı, kaliteli bir şekilde üretip en uygun fiyatlarla tedarik etmek için çalışıyoruz.

Online Matbaa Sitesi ve Sınırsız Müşteri Memnuniyeti

İnternetin çok geniş kitleler tarafından yaygın olarak kullanıldığı günümüzde bireysel ve kurumsal birçok ihtiyaç internet üzerinden karşılanmaya başlamıştır. Önceleri sadece bulunduğu çevrede hizmet veren firmalar, internet sayesinde Türkiye’nin her yerine ürün ve hizmetlerini ulaştırma imkanı bulmuşlardır.

Sınırları ortadan kaldıran internet kullanımına ayak uyduramayan firmalar önce küçülmeye ve daha sonrasında yok olmakla karşı karşıya gelmekten kurtulamazlar. Bu çerçevede matbaa sektörü de internet üzerinden hizmet vererek bulunduğu çevre sınırlarından çok daha öteye ve geniş kitlere ulaşmaya başlamıştır.

Online Matbaa Nedir?

Online matbaa, internet üzerinden verilen ofset ve dijital baskı hizmeti olarak tanımlanabilir. Elinizde hazır olan grafik tasarımı internet üzerinden matbaa ve dijital baskı merkezine internet üzerinden ulaştırıp, istediğiniz ölçü ve özelliklerde basılmasını ve ardından ücretsiz kargo ile adresinize kadar gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

matbaa sayfasi djital baskı hakkımızdaMatbaasayfasi.com olarak özellikle İstanbul Anadolu yakası bölgesinde hizmet vermenin yanı sıra, online matbaa fonksiyonuyla tüm Türkiye’ye kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler ulaştırmaktayız. Bu sektörde aracılık yapan firmaların aksine, kendi bünyemizde sahip olduğumuz son teknoloji ürünü matbaa ve baskı makineleriyle müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde tespit edip kendilerine en iyi hizmeti vermenin huzurunu yaşamaktayız. Kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlı dijital baskı hizmetimizden başka, bizi diğer online matbaa firmalarından ayıran en büyük özelliğimiz ise müşterilerimizi sipariş sürecinin başından sonuna kadar hiç yalnız bırakmayıp sınırsız müşteri memnuniyeti sunuyor olmamızdır.

Mesela birçok online matbaa hizmeti veren firmalarda, siparişinizi geçmeden önce grafik tasarım çalışmanızın hazır olduğu var sayılmakta iken, MatbaaSayfasi.com’da ise grafik tasarım konusunda da müşterilerimize destek olmaktayız. Çünkü biz, müşterilerimizi bir para kazanma aracı olarak görmüyor, kendimizi onların matbaa ve dijital baskı konusunda en iyi çözüm ortağı olarak tanımlıyoruz.

Hali hazırda bir grafik tasarımınız olsun veya olmasın, her türlü reklam ve tanıtım çalışmalarınızda kullanacağınız tüm matbaa ve dijital baskı ihtiyaçlarınız için hemen bize ulaşın. En gelişmiş modern baskı makinelerimiz ve deneyimli uzman ekibimizle sizlere en hızlı ve kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmak için hazırız.

Tel: +90 216 577 00 77

Email: [email protected]

Paylaşmak Güzeldir :)