Rollup Banner İle Etkili Tanıtım Nasıl Yapılır?

Rollup banner afişleri bir etkinlik, ürün veya iş yeri tanıtımı için büyük veya küçük bütçeli, tek seferlik veya sürekli olan reklam kampanyaları yürütmek için en etkili araçlardan biridir. Tanıtım yapacağınız ortamın büyüklüğüne göre, rollup banner ölçüleri arasından uygun olanı tercih ederek mesajınızı hedef kitlenize en etkili şekilde iletebilirsiniz.

Nerede ve Ne Zaman İsterseniz Reklam Hazır

Rollup banner afişleri, diğer reklam araçlarına göre çok büyük avantajlara sahiptir. Rollup banner fiyatları çok uygun olmasının yanı sıra hafif, dayanıklı ve kolay tanışabilir olması, gerektiğinde kolayca yer değiştirebilmesi en önemli avantajlarındandır. Bir çanta içerisinde gelen rollup banner stantlarının depolaması ve gerektiği zaman bir yerden bir yere nakliyesi de son derece pratiktir. Bu da rollup banner reklamınızın, ne zaman ve nerede isterseniz hazır olması anlamına gelir.

Sessiz Satış Elemanınız

Şirket merkezinizde, şubelerinizde, fuarlarda ve kısacası potansiyel müşterilerinizin bulunma ihtimali olan her yerde rollup banner afişlerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu etkili reklam aracıyla ister bir mesaj verin, ister bir duyuru yapın veya istediğiniz bir ürün ya da hizmetin reklamını yapın. Reklam için tutacağınız bir personelin ve diğer reklam araçlarının maliyetiyle kıyaslandığında, rollup banner fiyatları kesenin ağzını açmadan da mesajlarınızı hedef kitleye iletmenin en uygun yoludur.

Rollup Banner’dan En İyi Şekilde Yararlanmanın 5 Yolu

  • İnsanlar yukarıdan aşağıda ve soldan sağa doğru okurlar. Bu yüzden firma ismi ve logonuzu göz hizasına yerleştirin. Her ne kadar diğer basılı reklam ürünlerinde iletişim bilgileriniz tasarımın en altında bulunsa da, rollup banner tasarımında gelip geçen insanların rahatça görebilmesi adına iletişim detaylarını en alta koymayın.
  • Bir ana mesaj ile yetinin. Eğer reklam metninde çok fazla bilgi vermeye çalışarak taraşımı yazılarla doldurursanız insanlar hiçbirini okumaz.
  • Sadece yüksek çözünürlüklü ve keskin resimler kullanın. Düşük çözünürlüklü bir resim ekranda ve A4 boyutunda olan bir çıktıda iyi görünebilir. Ancak bunlar rollup banner baskıda bulanık ve pikselli görünecektir.
  • Sarı veya beyaz zemin üzerine siyah, kırmızı ya da koyu mavi gibi karşıt renkler kullanın. Alt başlıklar, rollup stantlarında işe yaramaz. Sonuçta amacımız hızlı dikkat çekmektir.
  • Mesajınız açık yazı tipleriyle fark edilebilir olsun. Rollup banner tasarımınızdaki her şey kolay okunabilir olmalıdır. Karmaşık ve artistik yazı tipleri kullanmaktan kaçının. Cesur ve büyük olun.

Rollup Banner Ölçüleri ve Fiyatları

Roll Up Stand

Bu etkili reklam ürününün en çok tercih edilen ölçüsü 85×200 cm olmakla birlikte 100×200 ve 120×200 cm ölçüleri de bulunmakta olup, ihtiyaca yönelik olarak farklı ölçüleri de üretilebilmektedir. MatbaaSayfasi.com olarak çeşitli rollup banner ölçülerindeki ürünleri en kaliteli baskı hizmetimizle birlikte çok uygun fiyatlarla müşterilerimize sunmaktayız.

Harika bir rollup banner standına sahip olmak için tek yapmanız gereken, logonuzu aklınızdaki tasarım fikriyle birlikte bize, ihtiyacınız olan ölçüleri belirterek iletmektir. Alanında uzman olan ekibimiz en kısa sürede size gerekli yönlendirmeler ve fiyat teklifiyle birlikte dönüş yapacaktır. Ayrıca her türlü soru ve görüşlerinizi iletmek için aşağıdaki numaradan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Telefon: +90 216 577 00 77

Email: [email protected]

ETKİLİ TANITIM İPUÇLARI:

Paylaşmak Güzeldir :)

Related Posts

Yorum yapın