Whiteboard Animasyon Tanıtım Videosu

Son zamanların en popüler animasyon video tarzlarından biri de Whiteboard adı verilen, Türkçe’ye beyaz tahta animasyonu diye de çevrilen çalışma tarzıdır. Diğer animasyon videolara göre daha farklı bir havası olan whiteboard videolar, izleyicileri videonun başlangıcından sonuna kadar hiç sıkmadan sürükleme özelliğine sahiptir. Potansiyel müşterileriniz bu tarz çalışmaları izlerden, bir sonraki sahnede ne olacağını merak ederler ve eğlenceli bir şekilde tanıtım videonuzu izlerken vermek istediğiniz mesajları özümsemiş olurlar.

İyi yazılmış bir senaryo, kaliteli bir seslendirme ve eğlenceli bir müzik eşliğinde elle çizim efekti, profesyonel bir kurguyla tasarlanmış sahneler ve sağdan soldan çıkan objeler, ideal bir Whiteboard tanıtım videosunu oluşturan başlıca öğelerdir. Bu unsurlardan birinin bile eksiz veya kusurlu olması izleyicinin ilgisini dağıtacaktır. Bu nedenle Whiteboard animasyon video çalışmasının en yüksek titizlikle hazırlanması gerekir.

Whiteboard Animasyon Video Fiyatları

Whiteboard animasyon tanıtım videosu fiyatları da diğer kamera çekimi reklam videolarına göre daha uygundur. Böylece en uygun maliyetlerle etkili bir tanıtım videosuna sahip olabilirsiniz. Ancak amatör bir el tarafından yapılan, yukarıda saydığımız unsurların tümünü birden bünyesinde bulundurmayan bir Whiteboard animasyon video amaçladığınız etkiyi sağlamayacaktır. Bu nedenle piyasada rastlayabileceğiniz çok ucuz animasyon videoları değerlendirirken biraz daha seçici olmanızı öneriyoruz.

Matbaasayfasi.com olarak animasyon tanıtım videosu konusunda uzman ekibimizle sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunmak için hazırız. Animasyon video çalışmalarımızda bir dakika üzerinden fiyatlandırma yapıyoruz. Senaryo yazma, seslendirme, müzik ve yüksek çözünürlük kalitesinde animasyon video kaydı için anahtar teslim fiyatı veriyoruz.

Whiteobard tarzı ve 2D animasyon tanıtım videosu fiyatları ve detaylar için animasyon reklam videoları sayfamızı inceleyebilirsiniz. Çalışmalarımız hakkında size fikir vermesi adına, aşağıdaki videoda bir muhasebe yazılımı tanıtımı için hazırladığımız whiteboard videoyu izleyebilirsiniz.

Whiteboard Animasyon Video Nasıl Hazırlanır?

Siz de yukarıda izlediğiniz tarzda kaliteli bir whiteobard animasyon video yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçip hemen sipariş sürecini başlatabilirsiniz. Çalışma sürecimiz şu şekilde olacaktır;

  • İş avansı ödemenizden sonra süreci başlatıyoruz.
  • İşinizin en önemli avantajlarını tespit etmek için size senaryo sorularımızı gönderiyoruz.
  • Senaryo sorularımıza vereceğiniz cevaplara göre sunum metnini yazıp onayınıza sunuyoruz.
  • Senaryo onayınızdan sonra seslendirme işlemine, ardından videonuzu hazırlamaya başlıyoruz.
  • Videonuz bitince tekrar onayınızı almak için size dönüş yapıyoruz.
  • Değiştirmek istediğiniz şeyler varsa bunları tamamlayıp çalışmanızı teslim ediyoruz.

whiteboard animasyon videoMarkanızı, ürün veya hizmetlerinizi en etkili ve ilgi çekici bir şekilde hedef kitlenize tanıtmak için hemen bir whiteobard animasyon tanıtım videosu siparişi verin. Mesajlarınızı potansiyel müşterilerinize eğlenceli ve etkili bir şekilde verin. Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki telefonu arayabilir veya bize nasıl bir çalışma istediğinizle ilgili bir e-posta gönderebilirsiniz.

Tel: +90 216 577 00 77

Email: [email protected]

 

Paylaşmak Güzeldir :)

Yorum yapın