Delikli Folyo Cam Giydirme

Delikli Folyo Cam Giydirme nedir?

Folyolar günümüzde en çok kullanılan reklam malzemelerinden bir tanesidir. Başınızı nereye çevirirseniz çevirin her iş yerinin camında mutlaka cama yapıştırılmış folyo baskılara rastlarsınız. Günümüzde vazgeçilmeyen ürünlerin başında gelmektedir. Uygulama yapılan camdan baktığınızda dükkanın dışarısı ya da dışardan baktığınızda içerisi görünmemektedir. Reklam alanı olarak kullanılacak mekanın camlarına uygun şekilde tasarım yapılmış reklam veya şirket adı camın herhangi bir yerine rastgele yapıştırılmaz. Yapıştırılacak alanın göze hitap edecek ve dükkanın görüntüsünü bozmayacak bir yere uygulanmalıdır. Aksi takdirde kaş yapalım derken göz çıkarmış olunur.

Tasarım kısmı yapıldıktan sonra şirketin cepheden çekilmiş fotoğrafı üzerine müşterinin yanında bilgisayar ortamında uygulama yapılıp daha sonra camlara uygulama yapılır. Kalitesiz yapılan baskılar, kalitesiz kullanılan malzemeler reklam yapmak için uygun değildir. Bu baskı ve reklam ürünü için kaliteli iş yapan şirketler tercih edilmektedir. Bu esnada biz bu işler için elimizden geleni yapıyoruz.

Delikli folyo malzemeler kullanım alanları olarak normal folyolara göre daha kısıtlıdır. Normal folyolara nazaran cam dışında uygulama yapmak mümkün değildir. Delikli folyoların kullanım amacı dışardan bakıldığında içerisi görünmezken içerden bakıldığında dışarısı camda hiçbir ürün yokmuş gibi görünür. Işık mantığıyla çalışan bu ürün ışık nerede fazlaysa orayı gösterir.