Yapışkan Etiket

Etiket Nedir?

Etiket boyutları seçeneklidir. Kartvizit boyutu, A3, A4, A5 boyutlarında etiketler bastırılabilir. Firmaların özel ihtiyaçlarına göre hemen hemen her ebatta etiketüretilmektedir.

Etiketler sayesinde viral reklam sektörü biraz daha gelişmiştir. Çünkü çeşitli amaçlarla kullanılan etiketlere yerleştirilebilen logo, kurumsal kimlik gibi öğeler firmalar için eşsiz bir reklam aracıdır. Bu her zaman sizi hatırlatan bir unsur olarak insanların hafızasına kazınacaktır.

Etiketler sektöre göre değişmektedir. Halı yıkama fabrikaları genel olarak bahar ayında reklam yaparken, doğal gaz tesisat firmaları ise 12 ay boyunca reklam yapabilirler. Bu sebeple müşteri kitlenize göre tanıtım aylarınızı belirlemeli ve bu aylarda reklama aşırı derece de yüklenmelisiniz.

Etiketler ortalama en az 1000 adet basımdan 10.000 adet basıma kadar rahat bir şekilde basılabilir. Yapışkanı koruyan kağıdı kaldırdığınızda istediğiniz alana (metal, sac, tahta, cam) etiketlerini rahatlıkla yapıştırabilirsiniz.

Etiketlerinizin yapıştırılması için ticari hanelerden izin isteyebilir ve etiket yapıştırmak için beyanatta bulunabilirsiniz. İzinsiz bir şekilde ticari yerlere etiket yapıştırılması etik değildir. Etiketlerinizin grafiğine dikkat etmeli ve insanları kızdırmayacak şekilde olmasına özen göstermelisiniz.